Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ειδήσεις

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

3m πολλαπλού τρόπου OM1 οπτική πλεξίδα 6 πυρήνων, πλεξίδα FC για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

3m πολλαπλού τρόπου OM1 οπτική πλεξίδα 6 πυρήνων, πλεξίδα FC για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων

3m 6 Core Multimode OM1 Optical Pigtail , FC Pigtail For Network Telecom FTTH
3m 6 Core Multimode OM1 Optical Pigtail , FC Pigtail For Network Telecom FTTH

Μεγάλες Εικόνας :  3m πολλαπλού τρόπου OM1 οπτική πλεξίδα 6 πυρήνων, πλεξίδα FC για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: GXWX01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 μέτρα
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 μέτρα/μήνας
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αρίθμηση ινών: 6 Connector: FC/UPC
Κλάση: Καλυμμένος επιστροφή απώλεια: >=50 DB
Σακάκι: PVC ή LSZH λειτουργία: Πολλαπλού τρόπου, OM1, 62.5/125
Τύπος Fiber: G652D/G657A1/G657A2 κ.λπ. εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, CATV
Υψηλό φως:

patch cord pigtail

,

lc fiber pigtail

3m πλεξίδα FC πολλαπλού τρόπου OM1 οπτικών ινών 6 πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων

 

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

 

Πολλαπλού τρόπου, OM3, 50/125, πλεξίδα οπτικών ινών

Ένας υψηλός - ποιότητα πολλαπλού τρόπου, OM3, 50/125 πλεξίδα οπτικών ινών με τους συνδετήρες FC/UPC. Ιδανικό για την τήξη που συνδέει, είναι ποιότητα που εξετάζεται για να συναντήσει ή να υπερβεί τους βιομηχανικά τυποποιημένους εμμένοντας μόνο στις πιό αυστηρές προδιαγραφές απόδοσης.

Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ τηλ. προσφέρει επίσης ποικίλες επί παραγγελία πλεξίδες οπτικών ινών με τους διάφορους τύπους συνδετήρων, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για να ανακαλύψετε περισσότεροι.

6 πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών LC/SC/FC/ST/E2000 OM1/OM2

Οι πλεξίδες ινών είναι μια μεγάλη λύση για την τήξη συνδετικός το εσωτερικό μιας περίφραξης οπτικών ινών. Οι fan-out δεσμών πλεξίδες ινών έρχονται με ένα μερικό εξωτερικό σακάκι να βοηθήσουν να προστατεύσουν τις σφιχτές ίνες απομονωτών από την καταστροφή. Εάν το διάστημα είναι ένα ασφάλιστρο, το εξωτερικό σακάκι μπορεί εύκολα να αφαιρεθεί, επιτρέποντας στις πλεξίδες για να έχει μια σφιχτότερη ακτίνα κάμψεων και να λάβει το λιγότερο διάστημα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

Ιδανικό για τη χρήση στα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, το τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ και τα στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων ISO9001, ROHS και κουδουνιών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Εύκαμπτοι και εύκολοι στην ίνα λουρίδων που αποθηκεύει τα ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών κάτω από όλο το φωτισμό οι όροι μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων αποφεύγουν την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών.

Κέντρα δεδομένων, προϋποθέσεων εγκαταστάσεων τηλεπικοινωνιών ΩΧΡΈΣ) εσωτερικές εφαρμογές δικτύων ευρείας περιοχής δικτύων περιοχής δικτύων τοπικές (τοπικό LAN) (

Πλεξίδα οπτικών ινών για να συνδέσει τήξης

Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα.

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

 

Συνδετήρας Α LC/SC/FC/ST/E2000 Συνδετήρας Β Unterminated
Κατηγορία ινών OM1/OM2 Χρώμα σακακιών Πορτοκάλι
Αρίθμηση ινών 6 Πολωνικά UPC
Μήκος κύματος 850nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής 0.3dB Ανταλλαξιμότητα 0.2dB
Επιστροφής απώλεια 50dB Δόνηση 0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85C

 

Κατηγορία

Καλυμμένος
Αρίθμηση ινών 6
Τρόπος Πολλαπλού τρόπου, OM1, 62.5/125
Συνδετήρας FC/UPC


3M-6-ίνα-fc-πλεξίδα-πολλαπλού τρόπου-om1

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα