Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ειδήσεις

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box Τερματισμός

IP55 του εσωτερικού/υπαίθριου κιβωτίου λήξης ινών, μικρό οπτικό κιβώτιο λήξης 8 ινών

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

IP55 του εσωτερικού/υπαίθριου κιβωτίου λήξης ινών, μικρό οπτικό κιβώτιο λήξης 8 ινών

IP55 OF Indoor / Outdoor Fiber Termination Box ,8 Fibers Small Optical Termination Box
IP55 OF Indoor / Outdoor Fiber Termination Box ,8 Fibers Small Optical Termination Box

Μεγάλες Εικόνας :  IP55 του εσωτερικού/υπαίθριου κιβωτίου λήξης ινών, μικρό οπτικό κιβώτιο λήξης 8 ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: Customized
Αριθμό μοντέλου: ZDH10

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί συσκευασίας
Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 500 κομμάτια/μήνας
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ύψος: 90mm Μήκος: 225mm
Πλάτος: 180 mm Χρώμα: γκρί
Υλικό: ABS PC Προστασία: Ελάχιστο IP55
Connector: SC/FC/LC/ST εφαρμογή: Δίκτυο FTTX, εσωτερικό
Υψηλό φως:

rack mount fiber termination box

,

ftth distribution terminal box

8 μικρό κιβώτιο IP55 λήξης ινών ικανότητας ινών του εσωτερικού υπαίθριου κιβωτίου

 

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

 

Το μικρό κιβώτιο λήξης ινών (ZDH10) παρέχει μια τοίχος-mountable περιβαλλοντική και μηχανική προστασία για το σύστημα διαχείρισης ινών, που προσφέρει τις λειτουργίες να συνδέσει την ίνα--ίνα, συνδετικός την επιδιόρθωση ίνα--πλεξίδων και συνδετήρων.

Το ZDH10 είναι ένα μικρό κιβώτιο λήξης ινών πελατών τοίχων mountable, που προσφέρει τις λειτουργίες να συνδέσει την ίνα--ίνα, συνδετικός την επιδιόρθωση ίνα--πλεξίδων και συνδετήρων.
Παρέχει τη μηχανική και προστασία του περιβάλλοντος και για την ίνα και για τα συστατικά του και επιτρέπει την κατάλληλη πρόσβαση διατηρώντας τα υψηλότερα πρότυπα της διαχείρισης ινών.
Το προϊόν βρίσκεται χαρακτηριστικά στις εγκαταστάσεις του πελάτη, αλλά μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί υπαίθρια στις υπέργειες εφαρμογές ή στα γραφεία οδών
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

• Συμπαγές και μορφωματικό τοίχος-mountable κιβώτιο λήξης πελατών μέχρι και 8 συνδετήρες
• Κατάλληλος για το καλώδιο--καλώδιο και τις καλώδιο--πλεξίδες ή έναν συνδυασμό και οι δύο
• Προκαθορισμένοι χαλαροί σωλήνες και δρομολόγηση ινών
• Οι συναρμογές ινών μπορούν να ρυθμιστούν στα ενιαία κυκλώματα χρησιμοποιώντας το καθολικό σύστημα οργάνωσης
• Η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να προσαρμόσει
• Προσαρμοστές συνδετήρων με τους υπηρέτες για τους περισσότερους κοινούς τύπους συνδετήρων
• Μονάδες λήξης Kevlar (KTU) για να παρέχει την απαραίτητη ανακούφιση πίεσης κατά τη χρησιμοποίηση των pigtaals με τους συνδετήρες έξω από το κιβώτιο
• Είσοδος/έξοδος καλωδίων πιθανή από το κατώτατο σημείο. κορυφή και πλευρά
• Μοναδική wraparound σφραγίδα πλεξίδων
• Υψηλό ποσοστό σφραγίδων (ελάχιστο IP55)
• UV ανθεκτικός και χαμηλός καπνός μηδενικά κατοικία αλόγονου

• Χαρακτηριστικά τοποθετημένος στις εγκαταστάσεις του πελάτη, υπαίθρια υπέργειες ή στα γραφεία οδών

• Συμπαγής και μορφωματικός

• Είσοδος/έξοδος καλωδίων από το κατώτατο σημείο, την πλευρά ή την κορυφή

• Να συνδέσει και επιδιόρθωση των εγκαταστάσεων

 

Εφαρμογή

 

Οι προσφορές οπτικών ινών μας έχουν ως σκοπό να παρέχουν σε σας όλα που πρέπει να συνδέσετε το δίκτυο οπτικών ινών σας, από τα καλώδια ινών, τις επιτροπές μπαλωμάτων, τα κιβώτια λήξης και τις καθαρίζοντας προμήθειες. Τα καλώδια οπτικών ινών μας είναι διαθέσιμα με τους διάφορους συνδυασμούς συνδετήρων LC, Sc, του ST, FC, MTP/MPO και MTRJ. OM1 & καλώδια αποθεμάτων OM2 σε 1 έως 15 μήκη μέτρων. Προσφέρουμε επίσης τα καλώδια OM3 μέχρι 30 μέτρα και OM4 μέχρι 100 μέτρα. Singlemode μήκη 1 έως 50 μέτρων.

 

Προδιαγραφές προϊόντων

 

Ύψος (χιλ.) 225
Πλάτος (χιλ.) 180
Βάθος (χιλ.) 90
Ικανότητα
Μέγιστη ικανότητα ινών 8
Ικανότητα συνδετήρων 8

* Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως Sc (ενιαίο κύκλωμα) ή SE (ενιαίο στοιχείο)

 
ίνα-ικανότητα-μικρός-ίνα-λήξη-κιβώτιο 8

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)