Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ειδήσεις

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο οπτικών ινών patch

Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων

Multimode OM1 SC To ST Fiber Cable , 62.5 / 125 Mode Conditioning Optical Patch Cord
Multimode OM1 SC To ST Fiber Cable , 62.5 / 125 Mode Conditioning Optical Patch Cord

Μεγάλες Εικόνας :  Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: CE RoHS
Αριθμό μοντέλου: GXTX07

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 μέτρα
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 μέτρα/μήνας
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Πρότυπο: IEEE 802.3 ανθεκτικότητα: 1000 ζευγάρωμα
Απώλεια εισαγωγής: Ανώτατο 0.30dB Σακάκι: Εκτιμημένο OFNR σακάκι
επιστροφή απώλεια: APC 60.0dB UPC 50.0dB Πολωνικοί τύποι: PC, UPC, APC τύποι στιλβωτικής ουσίας
μήκος κύματος: 850nm-1300nm/1310nm-1550nm Περάτωση όφσετ: Περάτωση μόνιμων, όφσετ χαμηλός-σχεδιαγράμματος
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

bulk fiber optic cable

Το Sc εξοπλίζει στον πολλαπλού τρόπου OM1 62.5/125 τρόπο του ST το ρυθμίζοντας καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Περιγραφή

 

Κατασκευές μοναδικός-τηλ. και προτύπων και συνήθειας προμηθειών μήκος 50/125,62.5/125 και ισοδύναμα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου cOem ρυθμίζοντας για τις εφαρμογές 1000BASE-LX/LH Gigabit Ethernet (μακροχρόνιο μήκος κύματος 1300nm) που εγκαθίστανται στις υπάρχουσες πολλαπλού τρόπου εγκαταστάσεις καλωδίων. Βοήθεια αυτών των η εξειδικευμένη σκοινιών αποφεύγει τα διαφορικά αποτελέσματα του (DMD) καθυστέρησης τρόπου που μπορούν να εμφανιστούν όταν λειτουργούν οι μακροχρόνιες ενότητες πομποδεκτών κυμάτων και στα single-mode και πολλαπλού τρόπου μήκη κύματος. Και είναι διαθέσιμοι με τους συνδετήρες FC, ST, Sc, LC και ΑΜ-RJ.

 

Λειτουργία

 

Η ανάγκη για αυτό το ρυθμίζοντας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών οφείλεται στη single-mode φύση έναρξης ο-LX ή των μακρών κυμάτων ενοτήτων πομποδεκτών (1300nm) που χρησιμοποιείται για Gigabit Ethernet. Η προώθηση ενός single-mode λέιζερ στο κέντρο μιας πολλαπλού τρόπου ίνας μπορεί να αναγκάσει τα πολλαπλάσια σήματα για να παραχθεί που συγχέουν το δέκτη στο άλλο άκρο της ίνας. Σε εκείνη την περίπτωση, ένα ρυθμίζοντας σκοινί μπαλωμάτων τρόπου αποβάλλει αυτά τα πολλαπλάσια σήματα με την άδεια της single-mode έναρξης για να αντισταθμιστεί μακρυά από το κέντρο μιας πολλαπλού τρόπου ίνας. Αυτό το σημείο όφσετ δημιουργεί μια έναρξη που είναι παρόμοια με τις ενάρξεις των χαρακτηριστικών πολλαπλού τρόπου οδηγήσεων. (δείτε το διάγραμμα κατωτέρω)

Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και εφαρμογή

 

Με την ακολουθία των άριστων χαρακτηριστικών, τα ρυθμίζοντας καλώδια μπαλωμάτων τρόπου μπορούν να χρησιμοποιηθούν επεκτείνω τους νέους μεγάλους 1000base-LX δρομολογητές, τους διακόπτες, ή τους πομποδέκτες μέσα στις υπάρχουσες πολλαπλού τρόπου σπονδυλικές στήλες συστημάτων. Αυτά τα καλώδια μπορούν να εφαρμοστούν στα δίκτυα τοπικής περιοχής και τα συστήματα μητροπολιτικής περιοχής.

Αυξανόμενο εύρος ζώνης μετάδοσης μέχρι 4 φορές

Εγκαθιστά την ύπαρξη τηλεγραφώντας το σχέδιο που η εύκολη εγκατάσταση, αφαιρεί το έντυπο DMD αποτελεσμάτων

Περάτωση μόνιμων, όφσετ χαμηλός-σχεδιαγράμματος

PC, UPC, APC τύποι στιλβωτικής ουσίας

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Μειωμένος τροπικός θόρυβος

OFNR εκτίμησε το σακάκι συμμορφώνεται με τους ακριβείς οικοδομικούς συντελεστές

Υποχωρητικός με IEEE 802,3 τις εφαρμογές

 

Εγκατάσταση

 

Εάν ο διακόπτης gigabit σας LX είναι εξοπλισμένος με τους συνδετήρες Sc ή LC, παρακαλώ να είστε βέβαιος να συνδέσει το κίτρινο πόδι (Singlemode) του καλωδίου με την πλευρά μετάδοσης, και το πορτοκαλί πόδι (πολλαπλού τρόπου) λαμβάνει την πλευρά του εξοπλισμού. Είναι επιτακτικό ότι αυτή η διαμόρφωση διατηρείται και στις δύο άκρες. Η ανταλλαγή της μετάδοσης και λαμβάνει μπορεί μόνο να γίνει στην πλευρά εγκαταστάσεων καλωδίων. (δείτε το διάγραμμα κατωτέρω)
1. Σε ορισμένες περιπτώσεις, οι πελάτες να δοκιμάσουν ότι μια σύνδεση θα λειτουργούσε κατάλληλα πέρα από τους τύπους ινών FDDI-βαθμού, OM1 ή OM2 χωρίς MCP. Εντούτοις παρακαλώ σημειώστε ότι δεν υπάρχει καμία σύνδεση εγγύησης θα λειτουργεί κατάλληλα με τον καιρό, και η σύσταση παραμένει να χρησιμοποιήσει MCP.Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων 1

2. Υπάρχει ένας κίνδυνος που συνδέεται σε αυτόν τον τύπο μεταβλητής επέκτασης χωρίς MCP, ειδικά όταν το καλώδιο αλτών είναι ένας τύπος FDDI-βαθμού ή OM1. Σε τέτοια περίπτωση η δύναμη που συνδέθηκε άμεσα σε μια ίνα 62,5 μικρού θα μπορούσε να είναι τόσο υψηλή όσο μερικό dBm και ο παρακείμενος δέκτης θα διαποτιστεί. Αυτό μπορεί να προκαλέσει το υψηλό ποσοστό λάθους κομματιών, τα χτυπήματα συνδέσεων, τη σύνδεση κάτω από τη θέση και τελικά αμετάκλητο χαλασμένο στη συσκευή.

3. Τα ρυθμίζοντας σκοινιά μπαλωμάτων τρόπου μπορούν μόνο να μετατρέψουν single-mode σε πολλαπλού τρόπου. Εάν θέλετε να μετατρέψετε πολλαπλού τρόπου single-mode, κατόπιν ένας μετατροπέας μέσων θα απαιτηθεί.

4. Μια άλλη εναλλακτική λύση φθάνει για συντομία μέσα στην ίδια θέση είναι να χρησιμοποιηθεί ένα single-mode καλώδιο μπαλωμάτων. Δεν θα υπάρξει κανένας κορεσμός πέρα από τη single-mode ίνα.

 

Προδιαγραφές

 

(Σημειώσεις: Ένα Β Γ και Δ, που αντιστοιχεί στο Α Β Γ και Δ σε Fig.2).

Κατεύθυνση μετάδοσης Εξεταστικό μήκος κύματος Απώλεια εισαγωγής
Αντίγραφο 850nm-1300nm Ανώτατο 0.30dB
Οφθαλμός 850nm-1300nm Ανώτατο 0.30dB
CuA 850nm-1300nm 15.0dB (50/125um) 18.0dB (62.5/125um)
AuC 850nm-1300nm Ανώτατο 0.30dB
CuA 1310nm-1550nm 2.10dB (50/125um) 2.60dB (62.5/125um)
Επιστροφής απώλεια APC 60.0dB UPC 50.0dB 35.0dB
Διάρκεια 1000 ζευγάρωμα typical0.20dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 σε 85C -40 σε 185F

 

Σημείωση

 

Τα ρυθμίζοντας σκοινιά μπαλωμάτων τρόπου χρησιμοποιούνται συνήθως ανά τα ζευγάρια. Ποια μέσα ότι θα χρειαστείτε ένα ρυθμίζοντας σκοινί μπαλωμάτων τρόπου σε κάθε τέλος για να συνδέσετε τον εξοπλισμό με τις εγκαταστάσεις καλωδίων.

Γενικά, τα ρυθμίζοντας σκοινιά μπαλωμάτων τρόπου απαιτούνται για τις αποστάσεις συνδέσεων μεγαλύτερες από 984 πόδια (300 μέτρα).

 

Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων 2

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα