Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόνταεξαρτήματα καλωδίων ινών

Εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας TX1550nm RX1310nm DDM

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

Εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας TX1550nm RX1310nm DDM

TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories
TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories TX1550nm RX1310nm DDM Optical Fiber Cable Accessories

Μεγάλες Εικόνας :  Εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας TX1550nm RX1310nm DDM

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 κομμάτια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 10 ημέρες από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PIECES/Month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ποσοστό στοιχείων: 100m Απόσταση: 3/20KM
Συνδετήρας: SC/LC DDM: Ναι
Μήκος κύματος: 1310/1550nm εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες
Τύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινών Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 155M SFP
Υψηλό φως:

Εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας DDM

,

RX1310nm εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας

,

TX1550nm ενότητα οπτικής ίνας

Ενιαίος τρόπος γρήγορο Ethernet SFP 100Mb BiDi 20km ενότητες οπτικής ίνας TX1550/RX1310nm DDM

 

Προδιαγραφές πομποδεκτών BiDi SFP

 

Τύπος Πομποδέκτες οπτικών ινών
Αριθ. της ίνας 1.
Χρήση FTTX
Όνομα προϊόντων πομποδέκτης 1310/1550nm 20KM 155M SFP
Μήκος κύματος 1310/1550nm
Ποσοστό στοιχείων 100M
Απόσταση 3/20KM
Συνδετήρας SC/LC
DDM ΝΑΙ
CE RoHS Υποχωρητικός
Εξουσιοδότηση 3 έτη
Εφαρμογή Τηλεπικοινωνίες

 

155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km με DDM
4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km με DDM
10G SFP BiDi SFP+ BiDi 1270 20km SFP+ BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 20km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
SFP+ BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 40km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
SFP+ BiDi 1270 60km SFP+ BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 60km SFP+ BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC
10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm LC
XFP BiDi 1270 60km XFP BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 60km XFP BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

155Mbps ποσοστό μεταφοράς δεδομένων

Tx1310nm/Rx1550nm και Tx1550nm/Rx1310nm BiDi SFP

Απόσταση μέχρι 20km

Ενιαίες παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V και διεπαφή λογικής TTL

Καυτός-Pluggable SFP

Μονοκατευθυντικό SC/LC (προαιρετικό)

Υποχωρητικός με το SFP MSA

Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0-70℃

 

Εφαρμογή

 

Συνδέσεις καναλιών ινών

WDM εφαρμογή

Gigabit Ethernet

Άλλη οπτική σύνδεση

Εφαρμογή FTTX

 

COem και ODM

 

OEM/ODM η διαταγή είναι διαθέσιμη

 

Αποστολή

 

Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Χρόνος παράδοσης 3-7 ημέρες.

 

Εγγύηση

 

Υποσχόμαστε όλες τις οπτικές ενότητες είμαστε ολοκαίνουργιοι και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά. Όλες οι οπτικές ενότητες ήταν μέσω της λειτουργικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης. Παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλους τους οπτικούς πομποδέκτες από την ημερομηνία της αποστολής.


Εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας TX1550nm RX1310nm DDM 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Τηλ.:: +8615902777902

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα