Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόνταεξαρτήματα καλωδίων ινών

10G 1270nm 1330nm 80km ενιαία ενότητα ινών LC οπτική

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

10G 1270nm 1330nm 80km ενιαία ενότητα ινών LC οπτική

10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module
10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module 10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module 10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module 10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module 10G 1270nm 1330nm 80km Single LC Optic fiber Module

Μεγάλες Εικόνας :  10G 1270nm 1330nm 80km ενιαία ενότητα ινών LC οπτική

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 κομμάτια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 10 ημέρες από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PIECES/Month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ποσοστό στοιχείων: 10g Μήκος κύματος: 1270/1330 NM
Απόσταση: 80km Συνδετήρας: Ενιαίο LC
DOM/DDM: Ναι CE ROHS: υποχωρητικός
Ελάχιστος οπτικός προϋπολογισμός: 23dB Όνομα προϊόντων: 10G SFP+ Tx1270/Rx1330nm 80km
Υψηλό φως:

ενότητα ινών 80km ενιαία LC οπτική

,

1330nm οπτική ενότητα ινών

,

1270nm οπτική ενότητα πομποδεκτών

Wdm Bidi 80km Sfp+ 10g 1270/1330nm οπτική ενότητα πιστοποίησης Rosh FDA CE DOM Tuv Lc

 

Επισκόπηση

 

Τύπος Πομποδέκτες οπτικών ινών
Αριθ. της ίνας 1.
Χρήση FTTX
Όνομα προϊόντων 10G SFP+ Tx1270/Rx1330nm 80km
Μήκος κύματος 1270/1330 NM
Ποσοστό στοιχείων 10G
Απόσταση 80KM
Συνδετήρας Ενιαίο LC
Ελάχιστος οπτικός προϋπολογισμός 23dB
DOM/DDM ΝΑΙ
CE RoHS Υποχωρητικός
Εξουσιοδότηση 3 έτη

 

10G SFP+ BiDi
Αριθμός μερών Ποσοστό στοιχείων Wavelenth Απόσταση Temp. Πηγή
HLSB231XL-CD10 10G 1270/1330nm 10km 0~70 DFB+PIN
HLSB231XL-CD20 10G 1270/1330nm 20km 0~70 DFB+PIN
HLSB231XL-CD40 10G 1270/1330nm 40km 0~70 DFB+PIN
HLSB231XL-CD60 10G 1270/1330nm 60km 0~70 DFB+APD
HLSB231XL-CD80 10G 1490/1550nm 80km 0~70 EML+ADP

 

SFP-10g-BX80 οι αμφίδρομοι πομποδέκτες 10Gb/s (SFP+) είναι υποχωρητικοί με την τρέχουσα προδιαγραφή συμφωνίας SFP+ πολλών πηγών (MSA). Συμμορφώνονται με 10GBASE-LR/LW Ethernet, SONET Oc-192/SDH και το κανάλι 1200-sm-ll-λ ινών 10G. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω μιας τμηματικής διεπαφής 2 καλωδίων, όπως διευκρινίζονται στο SFP+ MSA.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

• Υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

• Καυτός-pluggable ίχνος SFP+

• Ενιαίο LC για την αμφίδρομη μετάδοση

• Μέγιστο μήκος συνδέσεων 80km

• Χτισμένο το 1270 /1330 WDM φίλτρο

• Μη ψυχόμενο λέιζερ 1270nm ή 1330nm CWDM DFB

• Διασκεδασμός δύναμης <1>

• Κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

• Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες, συμπεριλαμβανομένου του οπτικού ελέγχου δύναμης

• Σειρά θερμοκρασίας 0°C σε 70°C

• Η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

• Υποχωρητικό μέρος RoHS

 

Εφαρμογές

 

• 10GBASE-LR/LW Ethernet

• SONET OC-192/SDH

• 10G ίνα Channe

 


10G 1270nm 1330nm 80km ενιαία ενότητα ινών LC οπτική 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Τηλ.:: +8615902777902

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα