Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόνταεξαρτήματα καλωδίων ινών

IEEE802.3X εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας SFP 1270nm 1330nm

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

IEEE802.3X εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας SFP 1270nm 1330nm

IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories
IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories

Μεγάλες Εικόνας :  IEEE802.3X εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας SFP 1270nm 1330nm

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 κομμάτια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 10 ημέρες από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PIECES/Month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: Άσπρος Πρότυπα: IEEE802.3X SFP
Αριθμό μοντέλου: 1.25G GPON SFP Τύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινών
Τύπος ινών: Ενιαίος ενιαίος τρόπος ινών εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

1330nm εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας

,

1270nm εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας

,

IEEE802.3X οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP

Οπτική ενότητα πομποδεκτών κατηγορίας Γ +/C++ SFP 1270/1330nm Olt Gpon

 

Προδιαγραφές

 

Πρότυπος αριθμός 1.25G GPON SFP
Τύπος Πομποδέκτες οπτικών ινών
Αριθ. της ίνας 2.
Χρήση ftth
Όνομα προϊόντων Οπτική τιμή ενότητας πομποδεκτών κατηγορίας C+/C++ SFP Gpon OLT
Εφαρμογή Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Χρώμα Άσπρος
Πρότυπα IEEE802.3X SFP
Μήκος κύματος 1270/1330nm
Πιστοποίηση FCC CE RoHS
COem ή ODM: Αποδεκτός Αποδεκτός cOem SFP
Απόσταση 20KM
Φύλλο στοιχείων 10Gb/s
Τύπος ινών Ενιαίος ενιαίος τρόπος ινών

 

Λειτουργών όρος

 

Παράμετρος Μονάδα Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Μέγιστο.
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -40   85
Λειτουργούντα Temp περίπτωσης για τα γ-temp °C 0   70
Λειτουργούντα Temp περίπτωσης για τα ι-temp °C -40   85
Λειτουργούσα σχετική υγρασία % 5   95
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Β 3.15 3.3 3.45
Ρεύμα ανεφοδιασμού μΑ     600
Ποσοστό δυαδικών ψηφίων για Tx GBP 2,488
Ποσοστό δυαδικών ψηφίων για Rx GBP 1,244

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

· ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΥΠΟΣΤΉΡΙΞΗΣ ITU-Τ G.984.2 GPON OLT C+

· Ενιαία αμφίδρομα στοιχεία ινών - συνδέσεις με ασύμμετρο 2.488Gbps Tx και 1.244Gbps Rx

· συσκευή αποστολής σημάτων συνεχής-τρόπου 1490nm με DFB LD

· δέκτης έκρηξη-τρόπου 1310nm με την apd-TIA

· διεπαφή 2 καλωδίων για τον ενσωματωμένο ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο

· Η ΑΝΑΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗ δεκτών, σήμα ανιχνεύει, ένδειξη λειτουργίας RSSI (ΑΝΑΣΤΟΙΧΕΙΟΘΈΤΗΣΗ, RX_SD, RSSI)

· Συσκευασία SFP με την οπτική διεπαφή δοχείων SC/UPC

· Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

· Θερμοκρασία -40~85°C περίπτωσης λειτουργίας για βιομηχανικό και 0~70°C για εμπορικό

· RoHS6 συμμόρφωση

 

Εφαρμογές:

 

Υπηρεσίες δεδομένων

Υπηρεσίες φωνητικών μηνυμάτων

Τηλεοπτικές υπηρεσίες

Ελεγκτική υπηρεσία

FTTH

 

Υπηρεσία συντήρησης

 

1. Για όλο το EPON και τις τελικές μονάδες, το διακόπτη Ethernet, το SFP mdule και άλλα προϊόντα, νέες υποσχέσεις Greennet: Συντήρηση για τη ζωή δώδεκα μηνών συντήρηση δωρεάν.

2. Για αυτά τα προϊόντα δικτύων στους ελεύθερους κανονισμούς συντήρησης στην κάρτα συντήρησης, παρέχουμε τις ελεύθερες υπηρεσίες συντήρησης μέσα σε ολόκληρη τη χώρα. Για εκείνους όχι στους ελεύθερους κανονισμούς συντήρησης, παρέχουμε την υπηρεσία συντήρησης αμοιβή-κόστους.

Για τα προϊόντα της παύσης της παραγωγής, HUANET θα συντηρήσει διάφορα προϊόντα για την ανταλλαγή και τη συντήρηση αποτυχίας.

 

Υποστήριξη τεχνολογίας

 

Για όλο το EPON και τις τελικές μονάδες, το διακόπτη Ethernet, και άλλα προϊόντα, υποσχέσεις HUANET:
1. Υποστήριξη τεχνολογίας για τη ζωή: Οι ελεύθερες υποστηρίξεις τεχνολογίας κλήσης και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για κάθε μια πώλησαν τα προϊόντα δικτύων για τη ζωή.
2. Βελτίωση λογισμικού για τη ζωή: Παρέχετε το λογισμικό βελτίωσης υπό μορφή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή CD για τους πελάτες και οι πελάτες μπορούν να το μεταφορτώσουν στον Ιστό εξυπηρέτησης πελατών

 

IEEE802.3X εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας SFP 1270nm 1330nm 0

IEEE802.3X εξαρτήματα καλωδίων οπτικής ίνας SFP 1270nm 1330nm 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Τηλ.:: +8615902777902

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα