Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόνταεξαρτήματα καλωδίων ινών

1550nm 80km ενιαία ενότητα οπτικής ίνας τρόπου CWDM

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

1550nm 80km ενιαία ενότητα οπτικής ίνας τρόπου CWDM

1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module
1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module

Μεγάλες Εικόνας :  1550nm 80km ενιαία ενότητα οπτικής ίνας τρόπου CWDM

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: Unique-Tel
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 κομμάτια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία χαρτοκιβωτίων & PVC
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 10 ημέρες από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PIECES/Month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συσκευασία: XFP Ποσοστό ημερομηνίας: 10g
Εξουσιοδότηση: 2 έτη Απόσταση: 80km
Μήκος κύματος: γ-ταινία 50hz Πιστοποίηση: CE FCC RoHS ISO9001
Υψηλό φως:

Ενότητα οπτικής ίνας CWDM

,

ενότητα οπτικής ίνας 80km

,

1550nm οπτική ενότητα SFP

Εξοπλισμός 1550nm 80km επικοινωνίας   SFP Singlemode οπτική ενότητα CWDM

 

Προδιαγραφές

 

Πιστοποίηση FCC RoHS ISO9001 CE
Εξουσιοδότηση 2 έτη
Στοιχείο δυνάμενος να ξορδισθεί 80km πομποδέκτης 10G dwdm xfp
Λειτουργούσα θερμοκρασία Εμπορικός βαθμός: 0 έως 70 βαθμός Βαθμός βιομηχανίας: -40 έως +85 βαθμός
Συσκευασία XFP
Ποσοστό ημερομηνίας 10G
Απόσταση 80KM
Μήκος κύματος γ-ταινία 50hz

 

Περιγραφή

 

1). Το SFP του μοναδικός-τηλ. εναντίον του xfp είναι υποχωρητικό με την τρέχουσα προδιαγραφή συμφωνίας XFP πολλών πηγών (MSA). Συμμορφώνονται με

10-Gigabit Ethernet 10GBASE-LR/LW ανά IEEE 802.3ae και 10G κανάλι 1200-sm-ll-λ ινών. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω μιας τμηματικής διεπαφής 2 καλωδίων, όπως διευκρινίζονται στο XFP MSA.

2). Η ενότητα πομποδεκτών περιλαμβάνει μια συσκευή αποστολής σημάτων με το -δροσισμένο λέιζερ EML και έναν δέκτη με μια δίοδο φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ.

3). Η συσκευή αποστολής σημάτων και ο δέκτης είναι χωριστοί μέσα σε μια ευρεία σειρά θερμοκρασίας 5°C στο βέλτιστο διασκεδασμό θερμότητας +70°C και προσφορών και το άριστο ηλεκτρομαγνητικό προστατευτικό κάλυμμα που επιτρέπει έτσι τις υψηλές πυκνότητες λιμένων για 10 συστήματα GbE.

 

Εφαρμογή

 

* DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

* Κανάλι ινών DWDM 80KM 10G

* DWDM SONET OC-192&SDH STM-6

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

* Υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

* Monolithically ενσωματωμένη πλήρης δυνάμενη να ξορδισθεί συσκευή αποστολής σημάτων γ-ταινιών

* 50 ITU Ghz διαστήματος καναλιών με το ενσωματωμένο ντουλάπι μήκους κύματος

* Γ-ταινία-δυνάμενο να ξορδισθεί λέιζερ και δέκτης APD

* Μέγιστο μήκος συνδέσεων 80km

* Σύνολο - διπλός συνδετήρας LC

* Καυτός-pluggable ίχνος XFP

* Γραμμή-πλευρά υποστηρίξεων και XFI loopback

* Κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

* Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

* Τυποποιημένος μηχανισμός απελευθέρωσης εγγυήσεων

* Διασκεδασμός δύναμης <3>

* Με DDM/χωρίς DDM προαιρετικό προεπιλογή με DDM

* Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Πρότυπα: 0°C ~+70°C

Βιομηχανικός: - 40°C~+85°C

1550nm 80km ενιαία ενότητα οπτικής ίνας τρόπου CWDM 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Τηλ.:: +8615902777902

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα