Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

καλώδιο οπτικών ινών patch

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

καλώδιο οπτικών ινών patch

(10)
Κίνα Υψηλή αναλογία διατήρηση εξάλειψης καλωδίων μπαλωμάτων ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ οπτική ίνα πόλωσης εργοστάσιο

Υψηλή αναλογία διατήρηση εξάλειψης καλωδίων μπαλωμάτων ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ οπτική ίνα πόλωσης
Επικοινωνία

Πόλωση που διατηρεί το σκοινί μπαλωμάτων ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ οπτική ίνα με την υψηλή αναλογία εξάλειψης Περιγραφή Τμήματα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ (πόλωση που διατηρεί) συμπεριλαμβανομένου του μονωτή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ, PMcirculator, Π... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα Bendsafe ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου μπουκλών Sc στο Sc, ισχυρό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών διάρκειας εργοστάσιο

Bendsafe ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου μπουκλών Sc στο Sc, ισχυρό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών διάρκειας
Επικοινωνία

Sc στο Sc μονοκατευθυντική ενιαία ισχυρή διάρκεια σκοινιού μπαλωμάτων ινών μπουκλών Bendsafe τρόπου Επισκόπηση Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στις εφαρμογές όπου η απόσταση και η ταχύτητα είναι σε ένα ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:28:29
Κίνα Πολυ τρόπου OM2 οπτικών ινών μπαλωμάτων φως ανιχνευτών καλωδίων FC σε FC διπλό ανθεκτικό εργοστάσιο

Πολυ τρόπου OM2 οπτικών ινών μπαλωμάτων φως ανιχνευτών καλωδίων FC σε FC διπλό ανθεκτικό
Επικοινωνία

FC σε FC διπλός πολυ τρόπος OM2 σκοινιών καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ανιχνευτών ελαφρύς Περιγραφή Fc-FC διπλό πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων ινών ανιχνευτών OM2 (50/125) Το σκοινί μπαλωμάτων ινών ανιχν... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου Sc OM1 στο καλώδιο ινών του ST, τρόπος 62,5/125 που ρυθμίζει το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων
Επικοινωνία

Το Sc εξοπλίζει στον πολλαπλού τρόπου OM1 62.5/125 τρόπο του ST το ρυθμίζοντας καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή Κατασκευές μοναδικός-τηλ. και προτύπων και συνήθειας προμηθειών μήκος 50/125,62.5/125 και ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:27:48
Κίνα Χαμηλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού μέγιστο MTP/MPO στη υψηλή ακρίβεια λουριών LC εργοστάσιο

Χαμηλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού μέγιστο MTP/MPO στη υψηλή ακρίβεια λουριών LC
Επικοινωνία

MTP/MPO LC λουριών καλωδίων στο πολλαπλού τρόπου χαμηλό καλώδιο οπτικής ίνας νερού μέγιστο Περιγραφές Καλώδια λουριών mpo-LC OM3 MTP/ Οι τύποι καλωδίων περιλαμβάνουν: ενιαίος τρόπος (OS1, και OS2) και πολλαπλού ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα MPO σε MPO καλώδιο κορμών, υψηλό εύρος ζώνης καλωδίων οπτικών ινών τρόπου τηλεπικοινωνιών ενιαίο 12 - 288 ίνες εργοστάσιο

MPO σε MPO καλώδιο κορμών, υψηλό εύρος ζώνης καλωδίων οπτικών ινών τρόπου τηλεπικοινωνιών ενιαίο 12 - 288 ίνες
Επικοινωνία

Χαμηλή απώλεια MTP υψηλό εύρος ζώνης 12-288 τηλεπικοινωνιών καλωδίων κορμών MPO στο Singlemode ίνες Περιγραφή Μοναδικός-τηλ. τα ενιαία καλώδια κορμών τρόπου MTP/MPO σχεδιάζονται για τις low-loss, υψηλές εφαρμογ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:29:37
Κίνα LC στο διπλό άλτη ινών MTRJ, 10m ψηφιακό καλώδιο οπτικών ινών με APC PC UPC τους συνδετήρες εργοστάσιο

LC στο διπλό άλτη ινών MTRJ, 10m ψηφιακό καλώδιο οπτικών ινών με APC PC UPC τους συνδετήρες
Επικοινωνία

LC στο Singlemode διπλό άλτη 10m ινών MTRJ με APC PC UPC τους συνδετήρες Περιγραφή Ο άλτης οπτικών ινών είναι ένα κομμάτι του καλωδίου ινών με τους ίδιους συνδετήρες που εγκαθίστανται και στην δύο πλευρά του κα... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα 10 OM4 οπτικών ινών πόδια καλωδίων ST μπαλωμάτων LC στο διπλό υλικό PVC ολομέλειας θωρακισμένο εργοστάσιο

10 OM4 οπτικών ινών πόδια καλωδίων ST μπαλωμάτων LC στο διπλό υλικό PVC ολομέλειας θωρακισμένο
Επικοινωνία

10 πόδια πολλαπλού τρόπου OM4 ST LC στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών ολομέλειας θωρακισμένο Επισκόπηση Τα σκοινιά μπαλωμάτων μοναδικός-τηλ. παρέχουν τη διεπαφή μεταξύ των καλωδίων διανομής και του ενεργού οπτι... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα διπλό OM1 καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 1m LC σε LC για το επικίνδυνο σακάκι απόδειξης τραβήγματος περιοχών εργοστάσιο

διπλό OM1 καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 1m LC σε LC για το επικίνδυνο σακάκι απόδειξης τραβήγματος περιοχών
Επικοινωνία

1m LC σε LC διπλό OM1 62.5/125 θωρακισμένο καλώδιο ινών για τις επικίνδυνες περιοχές Επισκόπηση Θωρακισμένος, πολλαπλού τρόπου, OM1, 62.5/125, 3.0mm, PVC (OFNR) Τα θωρακισμένα σκοινιά μπαλωμάτων ινών είναι διαθ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Κίνα FC σε FC καλώδιο δικτύων οπτικών ινών, τηλεπικοινωνίες/μαζικό καλώδιο οπτικών ινών του τοπικού LAN εργοστάσιο

FC σε FC καλώδιο δικτύων οπτικών ινών, τηλεπικοινωνίες/μαζικό καλώδιο οπτικών ινών του τοπικού LAN
Επικοινωνία

μονοκατευθυντικό Singlemode καλώδιο μπαλωμάτων 1m FC σε FC για το δίκτυο FTTH τηλεπικοινωνιών Επισκόπηση Single-mode, OS2, 9/125, 3.0mm, PVC (OFNR) Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κάλεσε συχνά το σκοινί μπα... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:16:02
Page 1 of 1