Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ειδήσεις

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

εξαρτήματα καλωδίων ινών

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

εξαρτήματα καλωδίων ινών

(38)
Κίνα Sc στο αρσενικό του ST στο θηλυκό κεραμικό οπτικό συνδετήρα Zirconia εξαρτημάτων καλωδίων ινών μετάλλων εργοστάσιο

Sc στο αρσενικό του ST στο θηλυκό κεραμικό οπτικό συνδετήρα Zirconia εξαρτημάτων καλωδίων ινών μετάλλων

Sc στο αρσενικό του ST στο θηλυκό ινών κεραμικό οπτικό συνδετήρα Zirconia μετάλλων ελεύθερο μόνιμο Περιγραφή Οι προσαρμοστές οπτικών ινών (επίσης αποκαλούμενοι συζευκτήρες) σχεδιάζονται για να συνδέσουν δύο καλ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Εξαρτήματα καλωδίων οπτικών ινών κέντρων δεδομένων, κίτρινο υπερυψωμένο Raceway καλωδίων ινών PVC εργοστάσιο

Εξαρτήματα καλωδίων οπτικών ινών κέντρων δεδομένων, κίτρινο υπερυψωμένο Raceway καλωδίων ινών PVC

Κίτρινο υπερυψωμένο Raceway καλωδίων ινών PVC δίσκων καλωδίων οπτικών ινών κέντρων δεδομένων Εισαγωγή Αυτό το σύστημα δίσκων καλωδίων για την τηλεγράφηση οπτικών ινών καλύπτει εσωκλειόμενο, προστατευτικό ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα FC/APC μονοκατευθυντική 3mm καλωδίων ινών εξαρτημάτων οπτικών ινών εξάρτηση συνδετήρων εξασθενητών εποξική εργοστάσιο

FC/APC μονοκατευθυντική 3mm καλωδίων ινών εξαρτημάτων οπτικών ινών εξάρτηση συνδετήρων εξασθενητών εποξική

FC/APC ενιαία τρόπου μονοκατευθυντική 3mm οπτικών ινών εξάρτηση συνδετήρων εξασθενητών εποξική Επισκόπηση Οι εποξικοί συνδετήρες τύπων μας είναι διαθέσιμοι με μια ευρεία ποικιλία των επιλογών, συμπεριλαμβανομέν... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα HDPE εξαρτήματα καλωδίων σιλικόνης ADSS, προ λαδωμένος αγωγός καλωδίων αγωγών υπόγειος εργοστάσιο

HDPE εξαρτήματα καλωδίων σιλικόνης ADSS, προ λαδωμένος αγωγός καλωδίων αγωγών υπόγειος

HDPE προ-λαδωμένος σιλικόνη υπόγειος αγωγός αγωγών καλωδίων οπτικών ινών Εισαγωγή HDPE οι σωλήνες αγωγών ή αγωγοί πολυαιθυλενίου υψηλής πυκνότητας οι λαδωμένοι μόνιμα είναι οι υψηλοί αγωγοί ικανότητας ροής, οι ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα 24 αγωγός άμεσο θαμμένο συσσωρευμένο Microduct εξαρτημάτων καλωδίων ινών τρόπων εργοστάσιο

24 αγωγός άμεσο θαμμένο συσσωρευμένο Microduct εξαρτημάτων καλωδίων ινών τρόπων

HDPE αγωγός άμεσο θαμμένο συσσωρευμένο Microduct 24 καλωδίων οπτικών ινών τρόπος Εισαγωγή Η πιό κοινή μέθοδος εγκατάστασης οπτικών καλωδίων ινών χρησιμοποιεί της χτισμένης υποδομής αγωγών. Η οικονομικότερα συμφ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Αντιμετωπισμένο τεφλόν Polyolefin συρρικνώνεται το μανίκι προστασίας συναρμογών τήξης σωλήνων που γυαλίζεται εργοστάσιο

Αντιμετωπισμένο τεφλόν Polyolefin συρρικνώνεται το μανίκι προστασίας συναρμογών τήξης σωλήνων που γυαλίζεται

Polyolefin μανικιών προστασίας συναρμογών τήξης οπτικών ινών αντιμετωπισμένος τεφλόν σωλήνας Εισαγωγή Η δημοφιλέστερη μέθοδος μια συναρμογή τήξης είναι η χρησιμοποίηση της θερμότητας δύο - ευαίσθητοι σωλήνες πο... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Μίνι μετρητής δύναμης οπτικών ινών μεγέθους, μετρητής πηγής λέιζερ εξαρτημάτων Ftth εργοστάσιο

Μίνι μετρητής δύναμης οπτικών ινών μεγέθους, μετρητής πηγής λέιζερ εξαρτημάτων Ftth

Μίνι μετρητής δύναμης οπτικής ίνας μεγέθους και οπτικό σύνολο δοκιμής πηγής λέιζερ Εισαγωγή KPM-25m & KLS-25m χαρακτηρίζουν την αυτόματες ρύθμιση και backlight την επίδειξη αναφοράς προσδιορισμού μήκους κύματος ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:27:28
Κίνα Μαύρο Splicer τήξης ευθυγράμμισης εξαρτημάτων καλωδίων ινών για SM ΚΚ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ ίνες εργοστάσιο

Μαύρο Splicer τήξης ευθυγράμμισης εξαρτημάτων καλωδίων ινών για SM ΚΚ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ ίνες

Splicer τήξης ευθυγράμμισης πυρήνων καλωδίων οπτικής ίνας για SM ΚΚ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ ίνες Εισαγωγή Splicer τήξης ευθυγράμμισης πυρήνων είναι η πράξη της ένωσης δύο οπτικών ινών δίπλα δίπλα. Ο στόχος είναι να λιωθού... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα OTDR ινών καλωδίων εξαρτημάτων οπτικός διακινούμενος ελεγκτής ακτίνας λέιζερ χρονικών περιοχών παλόμενος Reflectometer εργοστάσιο

OTDR ινών καλωδίων εξαρτημάτων οπτικός διακινούμενος ελεγκτής ακτίνας λέιζερ χρονικών περιοχών παλόμενος Reflectometer

OTDR οπτικός διακινούμενος ελεγκτής ακτίνας λέιζερ χρονικών περιοχών παλόμενος Reflectometer Εισαγωγή Οπτικό Reflectometer το (OTDR) χρονικών περιοχών είναι ένα όργανο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να χα... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Οπτική SFP ενότητα TX1310nm RX1490nm GPON ONU εργοστάσιο

Οπτική SFP ενότητα TX1310nm RX1490nm GPON ONU

Οπτικός πομποδέκτης 1310 ενότητας αυτοκόλλητων ετικεττών SFP Onu οπτική SFP ενότητα 1490 Onu Gepon Προδιαγραφές Πρότυπος αριθμός ΑΥΤΟΚΌΛΛΗΤΗ ΕΤΙΚΈΤΤΑ B+ SFP GPON ONU Αριθ. της ίνας 2. Χρήση FTTX όνομα προϊόντων ... Διαβάστε περισσότερα
2020-09-25 16:41:57
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|