Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ειδήσεις

Πωλήσεις & Υποστήριξη:

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Κίνα Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. Πιστοποιήσεις
Αυτοί οι τύποι είναι πραγματικά επαγγελματικοί στις εμπορικές συναλλαγές καθώς επίσης και οι ουσίες δικτύωσης, μου κέρδισαν πολλά ενέργεια και χρήματα.

—— John Karanja

Νίκαια που λειτουργεί με σας, άψογο προϊόν, που εξετάζετε την επόμενη διαπραγμάτευση.

—— Michael Morrison

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(10)
Κίνα Πλεξίδα οπτικών ινών συνδετήρων Sc για τους ΚΚ πολλαπλού τρόπου οπτικό συστατικό FTTH SM εργοστάσιο

Πλεξίδα οπτικών ινών συνδετήρων Sc για τους ΚΚ πολλαπλού τρόπου οπτικό συστατικό FTTH SM

ΚΚ πολλαπλού τρόπου οπτικό συστατικό καλωδίων SM οπτικών ινών FTTH πλεξίδων συνδετήρων Sc Περιγραφή Παρέχουμε τις πλεξίδες οπτικών ινών, συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου και οι πολλαπλού τρόπου τύποι, αυτ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα ενιαίος τρόπος πλεξίδων 0.9mm, APC Sc 1m ενιαία πλεξίδα 12 τρόπου πυρήνας για το δίκτυο FTTx εργοστάσιο

ενιαίος τρόπος πλεξίδων 0.9mm, APC Sc 1m ενιαία πλεξίδα 12 τρόπου πυρήνας για το δίκτυο FTTx

Οπτική ίνα 0.9mm Singlemode APC 12 Sc 1m πλεξίδα πυρήνων για το δίκτυο FTTx Περιγραφή Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι σημαντική οπτικού network.they έχει τους ίδιους ή διαφορετικούς συνδετήρες που εγκαθίστανται στ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:39:55
Κίνα Μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών με χαμηλό αλατισμένο ψεκασμό καλωδίων οπτικών ινών SM τον κίτρινο εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών με χαμηλό αλατισμένο ψεκασμό καλωδίων οπτικών ινών SM τον κίτρινο

Οπτική APC Sc δικτύων μονοκατευθυντική πλεξίδα ινών με το κίτρινο καλώδιο οπτικών ινών SM Γρήγορες λεπτομέρειες Όνομα: Μονοκατευθυντικές πλεξίδες ινών Τέλος-πρόσωπο ινών: PC, UPC, APC Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα SM ενιαίος συνδετήρας πλεξίδων ινών τρόπου, συνδετήρες 500m οπτικών ινών Sc LC ST FC μετάδοση εργοστάσιο

SM ενιαίος συνδετήρας πλεξίδων ινών τρόπου, συνδετήρες 500m οπτικών ινών Sc LC ST FC μετάδοση

SM ενιαίος συνδετήρας 500m Sc LC ST πλεξίδων FC οπτικής ίνας τρόπου μετάδοση Εισαγωγή Η πλεξίδα διαιρείται σε πολλαπλού τρόπου ίνα ουρών και single-mode ίνα. Η ουρά πολλαπλού τρόπου ινών είναι πορτοκαλιά, το μή... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Εσωτερικό ολοκληρωμένο APC πλεξίδων FC οπτικών ινών χαμηλό μήκος συνήθειας απώλειας εισαγωγής εργοστάσιο

Εσωτερικό ολοκληρωμένο APC πλεξίδων FC οπτικών ινών χαμηλό μήκος συνήθειας απώλειας εισαγωγής

Εσωτερική ολοκληρωμένη πλεξίδα APC καλωδίων FC μπαλωμάτων οπτικών ινών χαμηλή απώλεια εισαγωγής Επισκόπηση Τα σκοινιά και οι πλεξίδες μπαλωμάτων οπτικών ινών παρέχουν τη διασύνδεση και διαγώνιος-συνδέουν των εφ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα F200N εκτατή πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών, υψηλή πλεξίδα ινών επιστροφής απώλειας LC εργοστάσιο

F200N εκτατή πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών, υψηλή πλεξίδα ινών επιστροφής απώλειας LC

Εσωτερική ολοκληρωμένη πλεξίδα οπτικών ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής καλωδίων χαμηλή πολλαπλού τρόπου Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή περιβαλλοντική σταθερ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:40:38
Κίνα Υπαίθρια αδιάβροχη αντιδιαβρωτική ισχυρή εκτατή δυνατότητα πλεξίδων οπτικών ινών εργοστάσιο

Υπαίθρια αδιάβροχη αντιδιαβρωτική ισχυρή εκτατή δυνατότητα πλεξίδων οπτικών ινών

Υπαίθρια αδιάβροχη αντιδιαβρωτική ισχυρή εκτατή προσαρμοσμένη δυνατότητα πλεξίδα πλεξίδων Περίληψη Η αδιάβροχη πλεξίδα, επεξεργάζεται του συνδετήρα οπτικής ίνας που συνδέει με τον οπτικό δέκτη, οπτικός τερματικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα Πλεξίδα ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω, υψηλή μηχανική πλεξίδα σκοινιού μπαλωμάτων διάρκειας εργοστάσιο

Πλεξίδα ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω, υψηλή μηχανική πλεξίδα σκοινιού μπαλωμάτων διάρκειας

Πλεξίδα 12 οπτικών ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω πολλαπλού τρόπου υψηλή μηχανική διάρκεια πυρήνων Επισκόπηση Το uniuque-τηλ. παρέχει μια ευρεία σειρά του εργοστασίου που ολοκληρώνεται και δοκιμασμένη πλεξίδα ι... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:35:27
Κίνα 12 πλεξίδα οπτικών ινών χρώματος 2 - 48 πυρήνων ενιαίοι/πολυ τύποι συνδετήρων τρόπου διάφοροι εργοστάσιο

12 πλεξίδα οπτικών ινών χρώματος 2 - 48 πυρήνων ενιαίοι/πολυ τύποι συνδετήρων τρόπου διάφοροι

12 πλεξίδα οπτικών ινών χρώματος 2 - 48 πυρήνων ενιαίοι πολυ τύποι συνδετήρων τρόπου διάφοροι Περιγραφή Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με έναν factory-installed συνδετήρ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:18:01
Κίνα 3m πολλαπλού τρόπου OM1 οπτική πλεξίδα 6 πυρήνων, πλεξίδα FC για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων εργοστάσιο

3m πολλαπλού τρόπου OM1 οπτική πλεξίδα 6 πυρήνων, πλεξίδα FC για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων

3m πλεξίδα FC πολλαπλού τρόπου OM1 οπτικών ινών 6 πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες FTTH δικτύων ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πολλαπλού τρόπου, OM3, 50/125, πλεξίδα οπτικών ινών Ένας υψηλός - ποιότητα πολλαπλού τρόπου, OM3, 50/125 ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-31 16:30:28
Page 1 of 1